O Nás

 
Specialista na emoční inteligenci a osobnostní rozvoj VEVA CZ je vzdělávací a poradenská společnost rozvíjející lidský potenciál, navyšující výkon a motivaci lidí. Jejím posláním v organizacích je otevírat a spoluvytvářet prostor pro rozvoj lidského potenciálu a prostředí, ve kterém dochází k propojení hodnot a potřeb jednotlivce s organizací. 

VEVA CZ aktivuje vize organizací, vnáší nové pohledy, otevírá komunikaci a nabízí možnost skutečné změny zevnitř ven. 
VEVA CZ pracuje s LIDMI, kteří jsou hlavním kapitálem dnešních organizací, jsou v rolích leaderů, manažerů, obchodníků, konzultantů, specialistů. 
VEVA CZ nabízí variabilní a individualizované prostředky k rozvoji emočních a sociálních kompetencí v osobním i profesním životě a učí osobní, týmové i ekonomické odpovědnosti. Své klienty provází a koučuje, týmy lektoruje a facilituje, organizace aktivizuje a provází změnou. 
Zveme Vás na cestu za bohatstvím osobnosti. Budeme vašimi průvodci, kouči, lektory, trenéry a partnery.

Čím je společnost VEVA CZ na trhu jedinečná?
  • Specializací na rozvoj emoční inteligence, práci s osobnostními tendencemi a aplikaci psychologického systému enneagram.
  • Exkluzivitou lektorů a koučů, kteří spolupracují a rostou společně více než 10 let. Stali se specialisty schopnými nabídnout v oblasti rozvoje osobnosti a emoční inteligence zkušenosti, schopnosti, otevřenost, respekt a lidskost.
Dnes si může každý koupit jakoukoliv technologii a vyrábět. Jediné, co rozhodne o úspěchu, je lidský faktor.“
Jack Welsh, CEO, Ge Group
 
Váš cíl nebo vize se stanou realitou ve vašem sebe-vědomí, na úrovni myšlenek a pocitů. Pouze nadšení a touha přenesou vaši vizi do života: zhmotnit můžete to, co už máte, ne to, co jenom chcete mít. Ve všem, co děláte, může být obsaženo vědomí a změna, růst a prosperita.
 
O společnosti
Kdo jsme? Co děláme? Proč to děláme?
Náš tým
Naši lektoři a koučové na, které se můžete těšit na seminářích
Obchodní podmínky
Jak se přihlásit? Jak se odhlásit?
Pronájem prostor
Naše krásné prostory vám mohou být k dispozici