Koučování / konzultace 

 
Nabízíme vám dvě rozdílné služby, a to individuální koučování a konzultace.
 Koučování 


Osobní koučink je obrovská příležitost růst v bezpečném a nesoudícím prostředí . Styl nás, koučů, je dán naší společnou filosofií o podpoře v nárůstu vědomí a zvýšení kvality života člověka.  Rosteme spolu s vámi. Doprovázíme vás tak dlouho, jak potřebujete. Používáme Coaching enneagram. 

Při našem koučinku je jedinečnost člověka a jeho rozvoj podpořen naší znalostí struktury osobnosti a mnohaletou zkušeností. Absolvovali jsme výcvik koučinku s licencí ICF v USA . 

Osobní koučink je možné si domluvit samostatně s kterýmkoliv koučem z firmy VEVA CZ. 
 
 

Konzultace 

 
Nejste si jistí svým enengramovým typem? Potřebuje něco vysvětlit, do hloubky pochopit? Tedy chcete kvalifikovanou radu / poradu nad nějakým tématem? Pak vám nabízíme konzultace.

Hlavním rozdílem mezi konzultací a koučováním je, že při konzultaci lektor / kouč více vysvětluje či učí, zatímco v roli kouče provází otázkami a reflektuje. Osobní konzultaci je možné si domluvit samostatně s kterýmkoliv koučem z firmy VEVA CZ. 
 


Naši koučové

  
Mgr. Michaela Velechovská, PhD.

Mgr. Michaela Velechovská, PhD.

Lektor, kouč, jednatelka firmy, manažerka
Lektorka, koučka a manažerka VEVA CZ s. r. o. Přednáší semináře spojené s enneagramem, který je její vášní a také prožitkové semináře.

Čtěte více o kouči
PhDr. Eva Velechovská

PhDr. Eva Velechovská

Odborný garant, majitel, jednatel VEVA CZ, lektor, kouč
Lektorka, koučka, konzultantka, držitelka licence EPTP pro ČR. Autorka národních vzdělávacích projektů pro učitele, manažery, autorka knih a deskových komunikačních her.

Čtěte více o kouči
Ing. Zuzana Kress

Ing. Zuzana Kress

Lektor
Lektorka přednášející enneagram, emoční inteligenci a leadership. Ve své práci využívá dvacetileté zkušenosti z vedení firem. Zaměřuje se na praktický dopad do pracovního a osobního života.

Čtěte více o kouči
Ing. Vlastimil Flídr

Ing. Vlastimil Flídr

Lektor, kouč, šaman
Lektor, kouč a šaman. Věnuje se práci s energií. Zaměřuje se na praktický dopad do pracovního i osobního života. Při své práci využívá výborné analytické schopnosti, které ho provázely v kariéře analytika-programátora a v dalších vedoucích pozicích.

Čtěte více o kouči
František Kužela

František Kužela

Lektor, kouč
Lektor, kouč a trenér. Přednáší semináře rozvíjející emoční inteligenci, mezi něž patří i semináře enneagramu, emoční a sociální kompetence, komunikace a zpětné vazby, koučování a další rozvojové programy. Vede projekty 360° zpětné vazby.

Čtěte více o kouči
Mgr. Lidmila Vrzalová

Mgr. Lidmila Vrzalová

Lektor, kouč
Lektorka a koučka, specializující se na oblasti emoční inteligence, komunikačních a prezentačních dovedností a personální práce. Využívá koučování, Enneagram, systemické konstelace i svou manažerskou, HR zkušenost v podpoře rozvoje.

Čtěte více o kouči
Kontaktujte nás:

Telefon: +420 737 279 366
E-mail: veva@veva.cz