Pro koho je seminář určen:
 • Pro všechny, kteří již byli na některém Mlýnu. 
 • Pro ty, kteří mají pocit, že věcem rozumí, že je „ví“ a nejde jim změnu uskutečnit.
 • Pro hledající zážitky, výzvy a reálný posun.

Přínosy:
 • Zažijete dny plné zážitků a osobních výzev.
 • Výrazně se vám navýší osobní zkušenost v extrémních situacích a jejich řešení.
 • Užijete si s přáteli sport, zábavu a výzvy.
 • Velký osobnostní rozvoj a růst, díky překonání některých limitů a navýšení vědomí.
 • Krásné letní dny plné legrace a neopakovatelných zážitků.

Obsah:
 • Seminář není informačně zaměřen. Hlavní náplní je vlastní prožitek. Na semináři budou tyto a další aktivity: meditace, hry, hry v přírodě, sdílení atd.
 • Dovednosti, které zde získáte, jsou praktické, týkající se nejen komunikace a spolupráce, ale i samostatnosti. Hodně pozornosti je věnováno dovednosti pojmenovávat realitu, čistě bez zkreslení a soudů
 • Zkušenost v mnoha různých zajímavých a někdy i extrémních situacích umožňuje účastníkům mnoho osobních výzev. Díky tomu dochází k překonání strachu, obav, nejistot.
 • Seminář podporuje sebedůvěru, spolupráci mezi lidmi, otevírá osobnostní potenciál.

Časový harmonogram:
1. den od 18:00
5. den do 15:00
 

Doporučené semináře po absolvování kurzu:
Sebeuvědomění s enneagramem
Práce s vnitřní energií

Reference
Andrea
18.07.2017
+To co zažijete tady se vám nikde jinde nenaskytne. Neuvěřitelná jízda sebepoznání, skvělá Eva s Míšou, výborní účastníci. Opravdu jedinečná příležitost udělat něco sama se sebou, pro sebe. 5 dní, které vás posílí na mnoho měsíců či let (to ještě nevím :-)
-Mlýn nikdy nebude dost dlouhý :-) všichni bychom tam ještě zůstali.
 
Iveta
18.07.2017
+Člověk dostane to, pro co si přijede.

Kladem vnímám nastavení "semináře", kdy člověk dopředu neví, jak mlýnská "kola" melou...a co ho čeká a nemine...
-...pomyslným záporem vnímám pouze to, že je Mlýn jednou do roka...
 
Severka
24.07.2017
+Poznávat sám sebe v reálném čase s reálnými lidmi a při troše odvahy se potkat sám se sebou a navázat na staronové přátelství
-na žádný jsem nepřišla
 
Martin
24.07.2017
+Mlýn byl můj druhý vícedenní zážitkový seminář od společnosti VEVA, kterého jsem se zúčastnil. Jejich semináře Vědomé rodičovství a Panelové rozhovory mi daly mnoho, ale Emoční trénink (EQT) a Mlýn byly pro mne jednoznačně nejvíc. Dvakrát mi Eva Velechovská zachránila život. Poprvé na EQT 2015, kam jsem přijel v dlouhotrvající ne-příliš vědomé depresi a nevážil jsem si daru života a jeho krásy - nechtělo se mi žít a zcela vážně jsem před příjezdem tam uvažoval o sebevraždě. Podruhé, na Mlýně 2017, mi Eva a Michaela Velechovských zachránily život před nudou, šedí a velkým utrpením v partnerském životě (mezitím jsem 2 roky intenzivně bojoval o jeho záchranu). Sám jsem došel k rozhodnutí rozvést se tou nejlepší možnou cestou lásky, s velkým ohledem na naše dvě milované děti i ženu, kterou stále respektuji. Intenzivní zážitky ze Mlýna mi ušetřily další dlouhý čas při "normálním osobním rozvoji" v běžném životě. Díky za to! Vděčnost, vděčnost, vděčnost... Samotný Mlýn se popisuje těžko. Kdo nezažil, stěží uvěří. Tu nepopsatelnou hloubku, do které můžete jít, když chcete, tu bolest, tu neskutečnou radost, ten pocit lásky a sounáležitosti, propojení a podpory s ostatními účastníky i lektory... Všichni účastníci sdílením jejich vlastních příběhů mi zrcadlili střípky z mého života a dotkli se těch správných míst. Stačí jen se tomu otevřít a nechat působit. Je to obrovská síla... Ale v takto bezpečném prostředí jsem se toho vůbec nebál. Pocit mé sebehodnoty a sebejistoty, kterou stále hledám a posiluji jak jen to jde, nádherně akcelerovala zpětná vazba od dalších zúčastněných. Mottem letošního Mlýna bylo "Cítím se stejně dobře, ať mě chcete nebo nechcete.", prostředkem k dosažení cíle pak byla hra "Boj o přežití". Mezi účastníky bylo 10 žen a 6 mužů. Miluji oba principy, mužský i ženský, a užíval jsem si tu nádheru, jak ten ženský převažoval! :-) Dali jsme veřejný závazek a hráli naplno. Byla v tom vášeň, soupeřivost, hravost, zábava, humor a respekt. Já se považuji za velkého hráče a nesmírně jsem si to užil, dal jsem do toho všechno a byl rád, že jsem našel i své limity. Na konci hry nebylo poražených, jen samí vítězové. Jsem hluboce vděčný, že jsem tam v té skupině originálních lidí mohl být a zažít to. Mým přáním je, abychom skutečný život hráli tak, jako tu báječnou hru na Mlýně 2017.
-
 
Cena: Kapicita je zaplněna
Termíny:
Aktuálně nemáme k dispozici žádné volné termíny
Zvolte termín:
 TermínMístoLektorCena
Aktuálně nemáme k dispozici žádné volné termíny