Pro koho je seminář určen:
 • Pro všechny, kteří již byli na některém ze seminářů společnosti VEVA CZ.
 • Pro ty, kteří mají pocit, že věcem rozumí, že je „ví“ a nedaří se jim změnu uskutečnit.
 • Pro hledající zážitky, výzvy a reálný posun.
Přínosy:
 • Zažijete dny plné zážitků a osobních výzev.
 • Výrazně se vám navýší osobní zkušenost v extrémních situacích a jejich řešení.
 • Užijete si s přáteli sport, zábavu a výzvy.
 • Velký osobnostní rozvoj a růst, díky překonání některých limitů a navýšení vědomí.
 • Krásné letní dny plné legrace a neopakovatelných zážitků.
Obsah:
 • Seminář není informačně zaměřen. Hlavní náplní je vlastní prožitek. Na semináři budou tyto a další aktivity: meditace, hry, hry v přírodě, sdílení atd.
 • Dovednosti, které zde získáte, jsou praktické, týkající se nejen komunikace a spolupráce, ale i samostatnosti. Hodně pozornosti je věnováno dovednosti pojmenovávat realitu, čistě bez zkreslení a soudů
 • Zkušenost v mnoha různých zajímavých a někdy i extrémních situacích umožňuje účastníkům mnoho osobních výzev. Díky tomu dochází k překonání strachu, obav, nejistot.
 • Seminář podporuje sebedůvěru, spolupráci mezi lidmi, otevírá osobnostní potenciál.
Časový harmonogram:
1. den od 18:00 příjezd mezi 17:00 - 17:30
Na semináři začíná program kolem 7:30 a končí se ve večerních hodinách dle potřeby. 
5. den do 15:00

Upozorňujeme, že částka 6500Kč je lektorné. Na místě se hradí ubytování a strava dle skutečných nákladu cca 2 000Kč.

POZOR! Nové storno podmínky pro seminář Mlýn! 
Přihláška je závazná. Místo máte 100% rezervované až po zaplacení lektorného. Přihlášku je možné stronovat 60 před konáním semináře bez storno poplatku. Při stornování 45 dní před konáním smeináře je 50% storno poplatek. Při stornu méně než 45 dní před konáním semináře je 100% strorno poplatek. Další informace: ​
Seminář se koná na skautské chatě Seleška, kde jsou pokoje pokoje mezi 6 - 10 lidmi a společné sociální zařízení (nejsou na pokojích) ve vlastních spacácích či přikrývách.
Strava je společná, v případě speciálních potřeb (vegetariáni, alergie atd.) nás prosím kontaktujte dopředu a domluvíme se na vašich potřebách a našich možnostech. 
Auta se neparkují přímo u objektu ale cca 4km od něj, proto je potřeba dodržet čas příjezdu ale i odjezdu. Na parkovišti vás postupně i s věcmi naložíme do aut a odvezeme k chatě. 


 

Doporučené semináře po absolvování kurzu:
Znám svůj typ a co dál?
Přestaňte hledat, najděte!

Reference
Lenka
24.08.2019
+MLÝN- Vím o něm od jeho vzniku, ale teprve letos to vyšlo.
Vydá za všechny teoretické semináře a knížky, protože nejen ukáže cestu, ale přinutí tě po ní jít.
Kdo je ochotný se otevřít, bude otevřen.
Kdo je ochotný vidět, uvidí.
Kdo je ochotný slyšet, uslyší.
Mlýn nabízí dostatek času na velkou hloubku a totální transformaci. Záleží jen na tobě, jak do toho jdeš ?
Neuvěřitelný týden plný zážitků, slz i smíchu. Lidi, které jsi nově potkal, znáš po pár dnech lépe než svou rodinu. Poznáte se do morku kostí, “nazí”, svlečení z ega, bez masek, bez přetvářek... Opouštíš hraní role na jevišti života, a jsi to, co jsi.
Nikdo nesoudí. Jsi přijímán takový, jaký jsi.
A pak Mlýn skončí.
Odjíždíme a všichni září.
Jsme jiní, takoví “noví”.
Návrat do reality, ale práce na sobě pokračuje. Možná, že teď teprve začíná to hlavní - integrace všeho, co jsme se naučili, do denního života.
Budu schopna si uhlídat světlo, které jsem našla v Labyrintu? Nespláchne mi ho déšť problémů, vítr emocí, vlny nepříjemných událostí, které se zase začnou valit?
Nevadí.
Sedni, otevři zápisník z Mlýna a čti. A pak už jen zavři oči, a dojdi si tam - do toho místa hluboko uvnitř - si ho znovu zapálit. Tam totiž hoří stále, jenom jsme o něm před Mlýnem nevěděli. Ale když už jsi ho jednou našel, víš kam jít.
....a pak .... přichází “nesnesitelná lehkost bytí” ?
-
 
Monika
24.08.2019
+Už ani nevím, kolik těch Mlýnů bylo, ale první zřejmě v roce 2009 na chatě Kubík, pokud si ten rok pamatuju správně. Nebyla bych to já, kdyby neskočila rovnýma nohama rovnou na váš nejhlubší seminář. :D Ani nevím, kde začít. Spojení se svoji silou na lanech, spojení se se sebou a se zemí na rituálu smrti a pak tvoje nezapomenutelná vize s kopcem určená přímo mě a hlavně tvoje pravda a láska v jednom. Díky *mami* ❤️?? Vřele doporučuju!
-
 
Alice
24.08.2019
+Mlýn před 20lety a nejde zapomenout na úžasnou atmosféru vzájemnosti, poznání blízkosti s ostatními, překročení svých zón bezpečí.
-
 
Anonym
24.08.2019
+Není dne, abych si na Mlýn nevzpomněla. Ona se totiž cesta do hlubin vlastní duše nekoná každý den, ani běžně nepotkáš lidi, kteří tě nesoudí, přijímají tě takovou, jaká jsi, a dokonce ti jsou oporou natolik silnou, že se dostaneš až do samé podstaty své duše. Dodnes cítím tu sílu, co do mne vstoupila při Oshově dynamičce a zároveň vymetla tu nekonečnou bolest, kterou jsem v sobě nosila tolik let. Ještě teď vidím a cítím, co jsem prožila před Zrcadlem, které mi ukázalo cestu dál. Tolik a ještě mnoho dalšího jsem dostala a zároveň jsem zjistila při otevírání srdeční čakry, že je ve mně nekonečný zdroj bezpodmínečné lásky, kterou můžu naopak já dát komukoliv dál a rozhodně neubyde ?. Že můžu být oporou pro druhé, aniž bych ztratila svoji vlastní sílu. Že se můžu poučit z příběhů druhých, z jejich moudrosti a zkušeností. Že můžu být i slabá.
Teď už vím, že jen to, co udělám v souladu se svým srdcem, bude dobré.
Zbývá „jen“ hlídat ego, aby nemělo navrch ??.
-
 
Anonym
13.07.2022
+
-
 
Tomáš Hubka
20.07.2022
+Rád bych touto cestou poděkoval společnosti VEVA za, pro mě, neskutečný týden. To co jsem / jsme na Selešce zažili se nedá vyjádřit slovy, to se musí zažít. Čas strávený ve vybrané společnosti úžasných lidí s perfektním programem v prostředí ticha hor, jsem si prostě užil do posledního okamžiku a byl to jeden z nejkvalitnějších duševních odpočinků, který jsem v posledních letech zažil.

Zvláštní dík, pak patří paní Evě Velechovské a Zuzaně Kress, které nás celým týdnem elegantně provedli a probudili energii v našich srdcích 

S úctou Tomáš Hubka, účastník Mlýna 2022
-
 
Petr
25.07.2022
+Mlýn je SUPER!!! a nedá se slovy vyjádřit co tam všechno člověk zažije. Každý to svoje, každý to co zrovna potřebuje a všichni dohromady prožijí něco neopakovatelného. Za ta léta jsem na mlýnu viděl spoustu "zázraků" a každý kdo to myslí se seberozvojem vážně by si neměl nechat tuto šanci ujít. Za 5 dní se dokážete posunout tam kde byste třeba sami prešlapovali několik let. DĚKUJI vesmíru za možnost se zúčastnit a prožít neopakovatelné ❤️
-
 
Cena: 6500,- Kč
Termíny:
18.07. - 23.07.2023
Místo:chata Seleška, Lužické hory
Lektor:PhDr. Eva Velechovská
Cena:6500,- Kč
Zvolte termín:
 TermínMístoLektorCena
18.07. - 23.07.2023chata Seleška, Lužické horyPhDr. Eva Velechovská6500,- Kč